GP | Magiel Przemysłowy – Zainwestuj w sprawdzony magiel elektryczny!

Pralnice przemysłowe oraz magle elektryczne znajdują szerokie zastosowanie w wielu obiektach, w których obywa się częsta rotacja osób. O jakich miejscach mowa? To naturalnie wszelkie obiekty rekreacyjne, hotele, oraz szpitale czy też żłobki. W przypadku tych branż pralnictwo oraz higiena stoją na najwyższym poziomie. Duża rotacja osób powoduje automatycznie, że konieczne staje się regularne i dokładne pranie pościeli. Intensywna eksploatacja jest też tożsama z koniecznością posiadania zakupu o wysokiej jakości, aby zapewnić długie i bezawaryjne funkcjonowanie. 

Gdzie sprawdzi się magiel elektryczny?

Magiel elektryczny – maglownica przemysłowa

Magiel przemysłowy – niezbędnik w pralni i nie tylko

Magiel elektryczny – Od kompaktowych do rozbudowanych magli

Magiel elektryczny – Bezpieczeństwo to podstawa

Gdzie sprawdzi się magiel elektryczny?

Szybki rozwój wszelkich obiektów wypoczynkowych niejako wymusza na właścicielach tych miejsc konieczność wyposażenia się w sprzęty, które zadbają o pranie i pasowanie pościeli i poszewek, a także odzieży przez wiele lat.

Magiel elektryczny to sprzęt o wysokiej wydajności, który znajdzie zastosowanie w:

– hotelach,

– restauracjach,

– żłobkach,

– szpitalach,

– firmach produkcyjnych

– oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest konieczność prasowania ubrań i wszelkich tekstyliów. Sprawdź sam na gastroprodukt.pl/magiel-przemyslowy.

Magiel elektryczny – maglownica przemysłowa

To przykład ultranowoczesnego sprzętu, który stanowi rezultat prac technologicznych przed doświadczony zespół. Wmontowana jednostka sterująca wykazuje się ogromną precyzją podczas monitorowania wskaźników pracy magla. Ponadto pomaga w optymalizowaniu użycia energii. 

Doskonale wpisze się w potrzeby miejsc o dużym zapotrzebowaniu na stałą pracę magla – jest to bowiem urządzenie o charakterze przemysłowym. Dodatkowym atutem takiego sprzętu jest również to, że dzięki szerokim możliwości konfiguracji można je dostosować do posiadanej przestrzeni w obiekcie. Ta dowolność jest ogromną zaletą – zwłaszcza w przypadku tych miejsc, które albo nie posiadają dużej przestrzeni, albo są rozbudowywane. Dzięki temu można spełnić wszelkie oczekiwania niezależnie od miejsca do zagospodarowania.

 

 magiel elektryczny

 

 

Magiel przemysłowy – niezbędnik w pralni i nie tylko

Każda pralnia przemysłowa jest wyposażona w pełni wtedy, gdy posiada także magiel. Na przykładzie modelu od GastroProdukt można śmiało powiedzieć, że sprawdza się także w przypadku branży pralniczej, gdzie niezbędna jest nie tylko najwyższa jakość prasowania, ale i niezawodne działanie. 

Cała seria elektrycznych magli została zaprojekowana tak, by odpowiedzieć na potrzeby zarówno mniejszych, jak i bardziej rozwiniętych przedsiębiorstw. Różnorodność dostępnych modeli oraz rozmiarów pozwala trafić z ofertą do miejsc wyposażonych zarówno w małe jak i duże przemysłowe pralnie. Co więcej – każdy ze sprzętów spełnia wszelkie normy związane z przepisami BHP w pralnictwie. Nie ma zatem obaw o ryzyko związane z obsługą sprzętu. Jest ona naprawdę intuicyjna, dzięki czemu każdy pracownik może przejść szybko przeszkolenie i czuwać nad prawidłowym działaniem maszyny.

 

 

Magiel elektryczny – Od kompaktowych do rozbudowanych magli

Jak wspominaliśmy wcześniej – magiel może być z powodzeniem dobrany do dostępnej przestrzeni. Najmniejsze modele są o długości 100 czy 120 cm, a także o średnicy 18 cm. Płaska i wyjątkowo gładka powierzchnia zapewni najwyższą jakość maglowania elektrycznego. Ten sprzęt wykazuje się także bardzo dobrą wydajnością termiczną, a wytłaczane anodowe aluminium to kolejne atuty takich kompaktowych modeli magli elektrycznych.

Magiel elektryczny – Bezpieczeństwo to podstawa

To, co wyróżnia wszystkie sprzęty od GastroProdukt to przede wszystkim nacisk na bezpieczeństwo. Oferowane magle elektryczne posiadają pedał do awaryjnego zatrzymania wałka w postaci widocznego i łatwego do wciśnięcia grzyba awaryjnego. Każdy model posiada również termostat bezpieczeństwa, pomagający w uniknięciu nagrzania się sprzętu – jeśli zatem pracownik opuści swoje stanowisko pracy i zostawi urządzenie bez opieki – wówczas po odpowiednim czasie bezczynności wyłączy się on samoczynnie dzięki odsunięciu płyty grzejnej od rolki. 

Zamawiając sprzęt od GastroProdukt dołączysz do tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy skorzystali nie tylko z oferty magli, ale także pozostałych urządzeń, które pomogą w prowadzeniu gastronomii. Jeżeli zatem zależy Ci na wyposażeniu się w niezawodne urządzenie, które pozwoli Ci bezawaryjnie działać przez długie lata, łatwe w obsłudze, a co niemniej ważne – bezpieczne, wówczas powinieneś skontaktować się z przedstawicielem firmy, który zaproponuje dla Ciebie rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb. A to wszystko w trosce o Twoje zadowolenie oraz zapewnienie ciągłości pracy. Jeżeli zatem takie wartości są dla Ciebie ważne i chcesz pracować na urządzeniach najwyższej jakości – nie zwlekaj, wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu (email, telefon). Doświadczony pracownik firmy dobierze dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci skupić się na rozwijaniu Twojego biznesu i spełnieniu oczekiwań klientów. Możesz liczyć na pełen profesjonalizm!

Dodaj komentarz